• kontakt@chinaprices.pl

Telchina.pl to największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin. Dowiesz się tu jaki telefon kupić, jakiego sprzedawcę wybrać, jak załatwić formalności celne.

AliPaczka jest serwisem pozwalającym na śledzenie paczek wysyłanych przez sprzedawców z Azji (czyli portale takie jak AliExpress, JD, Banggood, Gearbest, Wish). Obecnie strona obsługuje kilkudziesięciu przewoźników i ciągle przybywa nowych abyś zawsze mógł śledzić podróż swojej paczki! Aby sprawdzić gdzie jest twoja przesyłka wpisz lub skopiuj jej numer w okienko na środku strony i kliknij „Szukaj”. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. AliPaczka pozwala również na śledzenie tzw. przesyłek nierejestrowanych (np. Yanween, ChinaPost Standard (ChinaPost Ordinary Small Packet Plus), jednak należy pamiętać, że takie przesyłki można śledzić tylko w kraju nadania.

Zakupy z Aliexpress to serwis z recenzjami wszelkiego rodzaju przedmiotów kupionych w Aliexpress. Zbiór setek fotografii realnych produktów wraz z opiniami kupujących gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i gdzie każdy może pochwalić się własnym zakupem.

 

Polecane i sprawdzone chińskie sklepy internetowe:

Hong Kong Goldway, to  ulubiony sklep naszych rodaków, nic dziwnego bo jest jednym z bardziej wiarygodnych. Sprzedawca sam zauważył, że warto szczególniej potraktować naszych rodaków i udostępnił FAQ w naszym języku, oferuje polski suport na facebooku, a także przesyłkę do naszego kraju dzięki której unikamy płacenia VAT-u czy też innych formalności względem Urzędu Celnego. Przesyłka najpierw trafia do Francji, a tam po przepakowaniu kurierem DPD dostarczana jest do kraju. Warto skorzystać.

Gearbest, sklep szczególnie ulubiony przez wszystkie te osoby, które kupują odkurzacze iLife z racji tego, że często ich sprzedaż prowadzi poprzez swój magazyn w Wielkiej Brytanii. Wiarygodny i duży sprzedawca często oferujący atrakcyjne kupony zniżkowe. Można robić zakupy bez obaw. Polecamy !

Real Time Analytics