• kontakt@chinaprices.pl

2017-11-21 by chinaprices.pl with 0 comments

Czarny Piątek w sklepie Gearbest


Czarny piątek w Gearbest rozpoczyna się 20 listopada i będzie trwał przez tydzień, event został podzielony na 2 etapy:

Faza rozgrzewkiGłówna impreza
trwająca od 20 listopada (Poniedziałek) @1:00 UTC (2:00 czasu polskiego) do 23 listopada (Czwartek) @9:00 UTC (10:00 czasu polskiego)
trwająca od 23 listopada (Czwartek) @9:00 UTC (10:00 czasu polskiego) do 27 listopada (Poniedziałek) @9:00 UTC (10:00 czasu polskiego).

Black Friday to przede wszystkim szybkie promocje, kupony z dużymi zniżkami, torby z prezentami oraz gry w których można zdobyć cenne upominki.

5 głównych wydarzeń z Czarnego Piątku w Gearbest.

1. GRY.

Automat do gry – Link.

Co możesz zyskać: kupony, upusty i prezenty

Opis: aby skorzystać trzeba się najpierw zalogować na swoje konto w sklepie. Każdy gracz otrzymuje 3 bezpłatne próby. Jeśli udostępniasz stronę gry w jednej z sieci społecznościowych Facebook, G +, Twitter, VK lub Classmates – możesz uzyskać dodatkowe próby.  Dodatkowe próby uzyskasz także kupując je za 20 punktów Gearbest.

 

Gra – zabij smoka – Link

Co możesz zyskać: smoczy skarb oczywiście – prezent od Gearbest. Wejdź na stronę akcji i walcz z prawdziwym smokiem. Jeśli zaprosisz przyjaciela do gry, używając specjalnego linku na stronie akcji, możesz uzyskać dodatkową szansę. (ale nie więcej niż 15 znajomych)

 

2. Oferty w promocyjnych cenach.

Pomiędzy 20 a 27 listopada będzie można zdobyć produkty w mega rabatach, liczba produktów będzie jednak ograniczona. Trzeba być więc czujnym i szybko podejmować decyzje o ewentualnych zakupach.

 

3. Lucky bag – torby z prezentami niespodziankami – Link

Co możesz zyskać: torby z nieznanym produktem w określonej kategorii. Kupowanie niespodzianki jest opłacalne – rabat może sięgać nawet 70%. Kupując torbę oszczędzasz na zakupach – zawartość kosztuje faktycznie znacznie więcej niż koszt jaki przeznaczyłeś na jej zakup. W każdej torbie może być kilka prezentów lub tylko 1 – ale bardzo cenny. Co tam jest – możesz się dowiedzieć dopiero po zakupie. UWAGA: Wszystkie szczęśliwe torby (Lucky Bags) nie podlegają zwrotowi.

 

4. Produkty „za grosze”.

Co możesz zyskać: Przy zamówieniu powyżej 60 USD można kupić 1 produkt ze specjalnej kategorii za jedyne 0,99 USD. W przypadku zamówień o wartości powyżej 99 USD można wybrać dodatek za 5,99 USD. Przewodnik dodawania produktu dostępny jest pod tym linkiem – Przewodnik – add on item guide.

Czarny piątek to czas na zakup prezentów na Boże Narodzenie. Wybierz najlepsze z nich: Świąteczne Prezenty

 

5. Stałe zniżki – Link.

Co możesz zyskać (Z wyjątkiem przedmiotów w wyprzedaży błyskawicznej):

Kup za 50 USD – otrzymaj zniżkę w wysokości 10 USD,

Kup za 150 USD – uzyskaj rabat w wysokości 30 USD

Kup za 300 USD – uzyskaj rabat w wysokości 50 USD

 

Leave Comment

GearBest

GearBest.com INT

Zapals

Zapals.com INT
Real Time Analytics